Hakkında

Merhaba,

Sihirdarokulu.com, League of Legends oyuncularına yeni, güncel ve işe yarar bilgiler sunabilmek için uğraştığım blog tadında bir sitedir. Burada her şey okuyucuların elindedir. Okuyucular, rehberleri, yazıları ve hemen hemen her şeyi puanlama şansına sahiptirler.

Sihirdarokulu.com adresinde bulabileceklerinin sınırı yoktur. League of Legends oynarken kullanılabilecek en iyi ekipmanlardan şampiyonların yeteneklerini anlatan ve seni güncel build ile buluşturan rehberlere kadar pek çok şeye ulaşabilirsin.

Söylediğim gibi hedefim gelişebilmeleri için oyunculara yardımcı olmaktır. Lütfen eleştiri yapmaktan çekinme. Olumlu ve olumsuz (ama hakaretsiz) her türlü eleştiriye açık olduğumu belirtmeliyim. Umarım Sihirdarokulu.com içerikleri beklentilerini karşılamayı başarır.

Önemli: Sihirdarokulu.com bünyesinde yer alan içeriklerin tamamı Proguides (içerik kalıpları ve veriler), U.GG (istatistikler ve counter bilgileri), Leaguespy (eşya bilgileri), Mobalytics (counter bilgileri) ve Dexerto (rün bilgileri) sitelerinden elde edilen bilgilerle harmanlanarak sunulur.

Sihirdarokulu.com küçük resmi (favicon) DinosoftLabs tarafından tasarlanmış ve www.flaticon.com üzerinden temin edilmiştir. Bu küçük resim CC 3.0 BY lisansı kapsamındadır.