Samira Rün » Samira Build [S10]

Samira, Runeterra dünyasının 151. şampiyonu olarak vadiye ayak basmayı başardı. Bir nişancı olmasına rağmen uzun menzilli olduğunu söylemek pek doğru değildir. Kılıcıyla makineli tüfek arasında çılgınca değişim yapan Samira, rakiplerini bıçak ve mermi yağmuruna tutma konusunda iddialı.

Yayım tarihi
Rün olarak sınıflandırılmış

Yone Rün » Yone Build [S10]

Yone, Runeterra dünyasının 150. şampiyonu olarak vadiye ayak basmayı başardı. Yasuo’nun kardeşi geri döndü ama sen onun yoluna çıkmak istemezsin. Lanetin bir hedefi olmak istemiyorsan yapacağın en iyi şey onun kılıcından uzak durmaktır.

Yayım tarihi
Rün olarak sınıflandırılmış

Lillia Rün » Lillia Build [S10]

Lillia, Runeterra dünyasının 149. şampiyonu olarak vadiye ayak basmayı başardı. Bu şampiyonun “savaş büyücüsü” olarak konumlandırıldığını unutmamak gerekir. Bu yüzden doğru rün seçimleri yaparken aynı zamanda yetenek kitine uygun hareket etmen gerekir.

Yayım tarihi
Rün olarak sınıflandırılmış

Volibear Rün » Volibear Build [S10]

Volibear modern bir yetenek kitine kavuştuktan sonra biraz daha kullanışlı hale geldi diyebilirim. En azından şu sıralar rolü oldukça net bir biçimde belirlenmiş durumda. Onu bir bruiser olarak oynayabilir veya takımın için tank yapabilirsin.

Yayım tarihi
Rün olarak sınıflandırılmış