Steam 3 Büyük İndirim Tarihi Belli Oldu

steam logo

Steam Database, bu yıl Steam’de gerçekleşecek olan 3 büyük indirimlerin tarihlerini ortaya çıkardı. Cadılar Bayramı İndirimi, Sonbahar İndirimi ve Kış İndirimi olmak üzere 3 büyük indirim gelecek.

Yıllardır oyuncuların göz bebeği olan Steam her sene olduğu gibi bu sene de indirimlerine devam ediyor. Yaptıkları büyük indirim sonucunda her seferinde ilk 1 saat sunucularında çökme yaşıyorlar yani ne kadar büyük olduklarını siz anlayın artık. Gelen büyük indirimlerle birlikte neredeyse bütün oyunlarda indirimler oluyor ve bu indirimler %50’den daha büyük indirim oluyor.

Tek indirime girmeyen oyun olan PUBG bakalım bu sene indirime girecek mi? Her sene indirime giren CS:GO yeni fiyat artışıyla acaba kaç TL olacak? Hepsini bir sonraki indirimlerde öğreneceğiz. CS:GO oynayan herkesin satın aldıktan sonra ki derdi ping sorunudur. CS:GO ping düşürme ile alakalı olarak yapılacak birkaç şey vardır bunları yaptıktan sonra pinginiz oldukça düşecektir.

Steam indirim tarihlerini hiç söylemesede Steam Database indirim tarihlerini ortaya çıkardı. Oyun haberleri yapan sitelerde indirim ile alakalı birkaç tahminde bulunmuşlardı ama kesin tarihleri Steam Database verdi.

  • Cadılar Bayramı İndirimi: 28 Ekim – 1 Kasım
  • Sonbahar İndirimleri: 26 Kasım – 3 Aralık
  • Kış İndirimleri: 19 Aralık – 2 Ocak

Bu sene yapılacak olan indirimler neredeyse geçen seneki indirim tarihleriyle aynılar. Aynı tarihler üzerinde web sitemizde bedava steam kodu dağıtacağız. İndirim süresi boyunca her gün onlarca bedava steam kodlarını sizler için paylaşacağız sadece sitemizi takipte kalın.

Yayım tarihi
Sponsorlu olarak sınıflandırılmış

Kaan Karadeniz tarafından

Bir oyuncu olarak League of Legends maceram 2. sezon öncesi dönemle başladı ve 5. sezon ile son buldu. O tarihten itibaren daha çok veriler, analizler, öne çıkanlar, değişik fikirler ve e-spor ile ilgileniyorum. Kısacası bir oyuncu olmaktan çok elde edindiğim birçok bilgiyi paylaşan biriyim.

Yorum Yap